Restaurace s dětským hřištěm v Krkonoších

Restaurace, které mají hřiště či jiné hraní pro děti v Krkonoších. Některé s rodinkou navštěvujeme v zimě a jiné v létě. Některé restaurace bohužel fungují jen v letní a v zimní sezóně. Restaurace v Krkonoších které mají dětské hřiště venku pro letní období:

Restaurace u Kostela Dolní Malá Úpa

Restauraci najdete ve středu Pohádkové stezky která vede přes nejkrásnější výhledy po kopcích s pohádkovými zastaveními pro děti. Proto je dobré se zde zastavit při výletu na Pohádkovou stezku. Pozor pro autům, je zde zákaz vjezdu, povoleno jen pro ubytované. Hřiště u restaurace je veliké, obsahuje lanovku, prolézky  s věžemi mostem, trampolínu, houpačky, klouzačku, lezení.

Restaurace Rusalka Dolní Malá Úpa

Nachází se téměř na konci Pohádkové stezky v dolní části prudkého kopce, kde je zákaz vjezdu. Má venkovní posezení s houpačkou, v létě tu také mají trampolínu pro návštěvníky restaurace.

Dětský a Rodinný penzion Permoník Dolní Malá Úpa

Nachází se zde úplně poslední zastavení Pohádkové stezky které je složeno z pohádky a perníkové chaloupky. Perníkovou chaloupku najdete nakonci dětského hřiště u Permoníka. Restaurace má posezení na terase a před terasou obrovské dětské hřiště v kopci. Najdete tu houpačky, klouzačky, 2 pískoviště, mostík věže, lezení a mnoho dalších.  Bohužel již minulý rok byla restaurace funkční pouze pro ubytované hosty.

Bouda Malá Úpa v Horní Malé Úpě

Leží přímo u hlavní cesty na Pomezních boudách. Dobrá přístupnost autem, parkoviště přímo naproti domu. Uvnitř najdete útulnou restauraci, sice užší výběr za to chutné menu. V teplém létě venkovní posezení s venkovním hřištěm z  druhé strany domu, takže není u hlavní cesty. Fotka hřiště je úvodní fotkou tohoto článku. Uvnitř restaurace je také dětský koutek, který je tvořen jednou samostatnou místností do které máte výhled. Bouda je jen pár kroků od hranic s Polskem, či svahu pro lyžaře.

Restaurace Tibor Černý důl

Při vrchní cestě do Jánských lázní od Vrchlabí. Nepříliš velká odbočka. Mají tu krásné venkovní posezení s pískovištěm a hračky, klouzačkou, houpačkou a další bláznění pro děti :-).

Restaurace Bouda Máma Pec pod Sněžkou

Najíst se můžete jak v restauraci, tak v pizzerii která  patří také k Bouda Máma. Výborné jídlo na tuto lokalitu i dobrá cena. Venkovní posezení s výhledem na děti je tu menší hřiště trochu v kopci starší klouzačka, kuželky, písek atd. Nachází v přírodě na cestě ke staré lanovce na Sněžku. Jen pár metrů od nové lanovky. Od nové lanovky na Sněžku krásnou cestou okolo splavu. Nejbližší parkoviště je parkoviště u nové lanovky na Sněžku.

Penzion & Restaurant Veronika Pec pod Sněžkou

Při posezení venku na terase vidíte krásně na hřišti svoje ratolesti. Leží totiž na slunné stráni uprostřed a přímo pod ní je obecní dětské hřiště Pece pod Sněžkou, které bylo nedávno rozšířeno i o hřiště posilovací.

Restaurace Růžohorky

Nachází se na mezizastavení lanovky Pece pod Sněžkou. Kousek od lanovky. Při sezení venku zde v létě najdete káď s vodou  a pruty na chytání plastových rybiček pro hraní. Někdy zde bývá výstava čarodějnic.

Restaurace Kristýna Špindlerův Mlýn

Nabízí venkovní posezení naproti kterému, i když přes silnici je houpačka a pěkný přístup k potoku. Nachází se na odlehlém místě v přírodě.

Na Špeku Czech Restaurant Vrchlabí

Restaurace je mezi dvěma silnicemi. Najdete zde venkovní posezení s prolízky, klouzačkou a trampolínou pro děti.

Techtex Sport Hotel Hostinné

Jediný, který jsem nenavštívila. Venkovní hřiště: trampolína v zemi, houpačky…atd.

Hledáte ubytování s dobrou kuchyní, v krásné přírodě, s venkovním i vnitřním hřištěm pro děti? Pak určitě doporučujeme Boudu Malá Úpa které patří i úvodní obrázek, více fotek a informací o cenách zde.

Dobře jste se někde v Krkonoších najedli a děti si pohráli? Napište nám kde, sem dolů pod článek. Děkujeme i Vám, že se podílíte.

Potřebuješ poradit s výběrem dovolené, dopravou nebo ubytováním? Neváhej a požádej o radu profesinální cestovatele nebo ostatní čtenáře. Veškeredé rady jsou poskytovány nezávazně a zdarma. Zde můžeš vložit vlastní příspěvek do diskuze nebo žádost o radu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *