Koupání v Krkonoších. Zde najdete všechny vodní plochy na koupání v okolí Krkonoš. Jak koupaliště, aquaparky, přehrady, plovárny, jezera, rybníky i čisté řeky v Krkonoších a okolí, kde se skutečně koupe.

Retropark lesní plovárna Sejfy, Mladé Buky

    

Sem se jezdilo za komunismu do táborů a jezdí stále. Opravdu zachovalé poopravované a přitom stále krásné vzhled čistého koupaliště obklopeného lesy. Koupaliště má 2 bazény (klasický sestupná voda a dětský). Mnoho možností stínu kde je možné se schovat před sluncem a prožít léto, u lesů i u vody. Před vchodem se nachází i malý potok (nyní obklopeno auty, které zde parkují). Tu lze opravdu říct „V jednoduchosti se skrývá krása“.

Od Trutnova je to sem 10minut autem směr Pec pod Sněžkou  V areálu je také restaurace, obr trampolína pro dětičky, plážový volejbal a nohejbal, stolní tenis, kuželky, petangue a dětské hřiště.

Potřebuješ poradit s výběrem dovolené, dopravou nebo ubytováním? Neváhej a požádej o radu profesinální cestovatele nebo ostatní čtenáře. Veškeredé rady jsou poskytovány nezávazně a zdarma. Zde můžeš vložit vlastní příspěvek do diskuze nebo žádost o radu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *