Pálení Čarodějnic, Krkonoše

Buřty i hořčici sebou a něco pro děti na oheň například jablíčko, marshmallow, chleba. To se vždy hodí.

Kde všude v Krkonoších se budou 30.4.2019 pálit čarodějnice:

Čarodějnice, Černý Důl

Od 19:00h místo konání: na větrné hůrce u Skiareálu Černý Důl

Čarodějnice, Janské Lázně kolonáda

Na náměstí 15 – 18 hod. Proběhne stavění májky, hudba, ohně, buřty, malování. Od 18 hod. na fotbalovém stadionu se koná táborák s hudbou, soutěž čarodějnic, zábava pro malé i velké.

Čarodějnice v Horním Maršově

Koná se u školy v Horním Maršově. Čarovné soutěže a program pro děti (od 17:00-19:00), lampionový průvod (po setmění), děti v čarodějných kostýmech dostanou lampión, drobné dárky a ceny, dospělí v převlecích s dobrou náladou vítáni. Občerstvení pro rodiče i děti. Hudba a kytara u ohně. Opékání špekáčků na ohni

Čarodějnice kemp Dolce u Trutnova

Pořádá kemp Dolce a mateřské centrum Trutínek. Od 17:00 v Kempu na Buřtárně. Součástí programu bude strašidelná stezka s úkoly a odměnou v podobě špekáčku či jablíčka na opečení 50,-kč/dítě. Buřty budou i na místě k zakoupení. Vhodné pro děti každého věku. Soutěž dětí kteří přijdou v kostýmech o nejlepšího čaroděje /čarodějku. K tanci i poslechu kapela SiriuS.

Rej Čarodějnic v areálu Mochomůrka Svoboda nad Úpou

Začíná v 17:00hodin u základní školy ve Svobodě nad Úpou. Před setměním čarodějnická stezka pro malé děti.  Po setmění čarodějnická stezka odvahy. Čelovky a baterky sebou. Soutěže pro malé i velké. Pečení buřtíka. K Čarodějnickému Reji bude hrát Olin Kysela.

Další akce pro děti v Krkonoších

Pohádkový les Adršpach

Pohádkový les se koná dne 27.4. od13:00 do 17:00 na Křížovém vrchu v Adršpachu. Na druhé straně než je hlavní vchod do Adršpachu. Tedy od hlavního parkoviště směrem přesně na druhou stranu. Start je na první žluté značce tímto směrem. Akce je vhodná pro děti již od 2let, trasa je 2km. Vstupné 70,-kč. registrace zde.

Cirkus Velké Svatoňovice

Ve Velkých Svatoňovicích na parkovišti před K klubem od 15:00 hod. dne 1.5.2019 Vás čeká cirkus Cramer.

 

Potřebuješ poradit s výběrem dovolené, dopravou nebo ubytováním? Neváhej a požádej o radu profesinální cestovatele nebo ostatní čtenáře. Veškeredé rady jsou poskytovány nezávazně a zdarma. Zde můžeš vložit vlastní příspěvek do diskuze nebo žádost o radu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *