Program na Silvestra aneb Silvestr v lázních

Některé lázeňské domy nabízejí svůj vlastní program. Přičemž je možné využít i programu, které nabízí město v centru lázní.

Hotel Arnika, Jánské lázně

Silvestr na horách a zároveň v lázních to jsou Jánské lázně. Silvestrovský večer můžete strávit v secesní lázeňské kolonádě. Město Jánské lázně pořádá silvestrovskou oslavu v secesní lázeňské Kolonádě s rautem (studený bufet po celou dobu oslavy, půlnoční guláš, 0,7l vína/osoba, 0,3l sektu/osoba), živou hudbou a bohatým kulturním programem včetně ohňostroje.

Od Hotelu Arnika je vše na dosah, jen 10minut pěšky k lanovce na Černou horu (odtud jsou na dosah další vleky a lanovky celý skiareál), 2minuty na kolonádu, 5minut na autobusovou zastávku (i skibus), stojí jen 50metrů od aquaparku Jánské lázně. Všechny pokoje jsou zařízené se satelitní TV a soukromou lyžárnou, vlastní koupelna a WC je samozřejmostí. K dispozici jsou i bezbariérové pokoje, wellness centrum s s vířivkou a infračervenou kabinou. Ceník hotelu Arnika.

Přejít na stránku hotelu Arnika

  

Apartmán u Divadla, Františkovy lázně

Apartmán u Divadla se nachází poblíž kolonády jen 450m od centra. Nabízí zdarma Wifi, 1ložnici, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, kompletně vybavenou kuchyň s myčkou, koupelna se sprchou.

Přejít na stránku Apartmánu u Divadla

Villa Joanna, Františkovy lázně

Villa Joana je od centra vzdálena 650m. Zařízení posezení, plně vybavená kuchyň s mikrovlnkou, lednicí, rychlovarnou konvicí, i plně vybavená koupelna se sprchou a fénem, TV s plochou obrazovkou, bezplatné Wifi.

Obě ubytování ve Františkových lázních jsou blízko centra národní třídy kde je tradičně na silvestra až do půlnoci živá hudba, novoroční přípitek a ohňostroj. O silvestra je na městské promenádě velmi živo.

Na silvestra, tedy 31.12. se projděte s průvodem prohlídkou města. Sraz je u VIP Club Františkovy lázně v 16:00, vstupné 60,-kč.

Přejít na stránku Villa Joanna

ASTORIA Hotel & Medical Spa, Karlovy Vary

Má výbornou polohu v centru lázeňské zóny u dvou kolonád, pár kroků od Vřídla. Všechny služby 5minut od hotelu. Nabízí výbornou snídani formou bohatého bufetu. Wellness a termální lázně jsou vzdáleny 300metrů. Mnoho pokojů má posezení s výhledem na kolonádu. Pokoje a apartmá mají TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu. Hosté si mohou zdarma vychutnat čaj v budově Astoria, která se nachází 250 metrů od vedlejší budovy a je otevřená denně od 11:00 do 20:00.

Přejít na stránku hotelu Astoria

   

 

Potřebuješ poradit s výběrem dovolené, dopravou nebo ubytováním? Neváhej a požádej o radu profesinální cestovatele nebo ostatní čtenáře. Veškeredé rady jsou poskytovány nezávazně a zdarma. Zde můžeš vložit vlastní příspěvek do diskuze nebo žádost o radu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *