Restaurace s dětským koutkem Krkonoše

V zimním období jsou velmi vyhledávané restaurace s herničkou uvnitř. Například při pěkné lyžovačce v Krknoších. A protože pocházíme z Horního Maršova , v Krkonoších jsme doma a víme kde takové najít.

Bouda Malá Úpa v Horní Malé Úpě

Nachází se přímo u hlavní cesty na Pomezních boudách. Dobrá přístupnost autem, parkoviště přímo naproti domu. Uvnitř najdete útulnou restauraci, sice užší výběr, za to chutné menu. A samozřejmě uvnitř i dětský koutek který je tvořen jednou samostatnou místností do které máte výhled. V dětském koutku najdete vež s klouzačkou a další hračky. Tato restaurace má i pro léto venkovní posezení s velkým venkovním hřištěm z  druhé strany domu, takže není u hlavní cesty. Naopak je tam obrovský krásný výhled na opravdovou přírodu. Pár kroků od hranic s Polskem, či svahu pro lyžaře.

Bistro a Restaurant na Lanovce Černá hora

Nachází se přímo v budově lanovky na vrcholu Černé hory. Najdete zde prosklenou místnost pro děti s hračkami a Tv.  Samozřejmě je zdarma i pro lidi kteří jdou na lanovku a je uvnitř restaurace, kterou je nutné k nástupu do lanovky projít.

Restaurace R Burger & Minigolf Svoboda nad Úpou

uvnitř restaurace je posezení s dobrým jídlem přímo u minigolfu, který je možné si zahrát za poplatek. Ačkoliv tu nebývá plno, doporučila bych si minigolf rezervovat.

Hotel Lesní dům Černá hora

Hotel leží cca 10 kroků od mírného kopce se třemi vleky pro začínající lyžaře a lyžařské školičky. Vleky patří k lyžařskému areálu Formánky. Z druhé strany je hlavní cesta do Jánských lázní, velmi frekventovaná s parkovištěm. Takže i restaurace je velmi frekventovaná. Nově otevřená celá malá místnost na hraní s viditelností od jídelního stolu. Mnoho hraček, krásné. Výborný velký výběr jídla.

Restaurace UP Olymp Trutnov

Nově otevřené dětské indoor /vnitřní hřiště v Trutnově zpoplatněné. V budově se také nachází restaurace a bowling.

Objevili jste nějakou pěknou restauraci pro děti o které nevíme? Napište nám o ní, sem dolů pod článek. Děkujeme i Vám, že se podílíte.

Potřebuješ poradit s výběrem dovolené, dopravou nebo ubytováním? Neváhej a požádej o radu profesinální cestovatele nebo ostatní čtenáře. Veškeredé rady jsou poskytovány nezávazně a zdarma. Zde můžeš vložit vlastní příspěvek do diskuze nebo žádost o radu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *