Silvestr na horách

Jeden z nejoblíbenějších způsobů jak oslavit příchod Nového Roku je Silvestr na horách ideálně s blízkostí vleků a lanovek. Tento termín bývá často rezervován již rok v předstihu, ale neváhejte ještě je z čeho vybírat i když se nabídky každým dnem tenčí.

Kde se na příchod Nového roku připravily:

Palace Club (Špindlerův Mlýn)

Gala Silvestr Show s programem a 31.12. silvestrovské menu o 5 chodech, jednohubky, půlnoční bufet, půlnoční přípitek, 1 láhev sektu. 1.1. novoroční snídaně.

Přejít na stránku hotelu Palace Club – Špindlerův Mlýn

Hotel se nachází 200 metrů od centra Špindlerova Mlýna a 7 minut chůze od sjezdovek. Nabízí wellness centrum se saunou, vířivkou a masážemi. Je z něj panoramatický výhled na město i okolní hory. Ve všech pokojích je TV a vlastní koupelna se sprchovým koutem. V případě rezervací all inclusive je v ceně plná penze formou bufetu, odpolední občerstvení, alkoholické a nealkoholické nápoje po celý den, wellness a množství slev na venkovní aktivity.

 

Hotel Hromovka (Špindlerův Mlýn)

Silvestrovské menu, program, noční bufet.

Přejít na stránku hotelu Hromovka – Špindlerův Mlýn

Hotel Hromovka se nachází 100 metrů od lyžařských svahů Hromovka-Svatý Petr a nabízí restauraci a pokoje s panoramatickým výhledem na Krkonoše. V restauraci s krbem a letní terasou se podává tradiční česká kuchyně a v hotelovém baru si můžete vybrat z nabídky 500 různých nápojů a 1300 druhů koktejlů. Všechny pokoje mají velká okna a dřevěný nábytek.

Potřebuješ poradit s výběrem dovolené, dopravou nebo ubytováním? Neváhej a požádej o radu profesinální cestovatele nebo ostatní čtenáře. Veškeredé rady jsou poskytovány nezávazně a zdarma. Zde můžeš vložit vlastní příspěvek do diskuze nebo žádost o radu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *