Ski Areál Špindl ve Špindlerově mlýně

Areál Špindl ve Špindlerově mlýně nabízí 25km sjezdových tratí, 6 lanovek, 10 vleků, 6 dětských parků.
Siareál nabízí bezplatné parkování a skibusy, večerní lyžování, snowpark a funtrack. Jednodenní skipas zde vyjde 850,-kč/dospělí, 590,-kč/dítě do 3.4.2018, jarní lyžování je již o něco levnější.
Desítky kilometrů kvalitně upravených běžkařských tratí. Sáňkařskou dráhu jako jedinou osvětlenou v České republice (délka 4km). Další nabídka je snowtubing, což je jízda na gumovém kole dokáže rozesmát jak malé tak dospělé. Snowtubing se nachází pod hotelem Olympie.

V centru Špindlerova mlýna jsou opravdu pěkné procházky. Najdete zde také kluziště s půjčovnou bruslí.

U horní stanice čtyřsedačkové lanovky Pláň můžete nalézt výstavu ledových soch „Ledárium“. Koná se každou zimu a vstup je zdarma.

V několika zímních termínech je nabízená tzv. „Večeře zážitků“ určená především pro páry. Jedná se o noční výjezd rolbou na hřebeny Krkonoš do restaurace Na Pláni kde Vás čeká 4 chodové menu.
Další zábava Vás čeká v Aquaparku Špindlerův Mlýn v podobě tobogánů, divoké řeky a dalších atrakcí. Energii pak doplníte ve vířivkách, saunách, páře či solné jeskyni.

Ve Špindlerově mlýně ještě také najdete uvnitř golf stimulátor, indoor tenis i squash, střelnice, bowling. Možnost zapůjčení sněžných skútrů.
Samozřejmě zde najdete i zázemí města potraviny, pekárna, lékárna i lékařská péče infocentrum se suvenýry, pošta, bankomat a další.

Pension Horalka

Přejít na stránku Pension Horalka – Špindlerův Mlýn

​cena ubytování zde vyjde cca 750,-kč /osoba/noc, 2-4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV, přímo v penzionu je restaurace s celodenním provozem, v celém penzionu je zdarma wifi.

 

Pension Kraus

 
Přejít na stránku Pension Kraus – Špindlerův Mlýn

​cena ubytování vychází na 650,-kč/osoba/noc, ubytovat se můžete ve dvou až čtyř lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a lednicí, některé pokoje mají i kuchyňský kout, možnost snídaně formou bufetu.


Potřebuješ poradit s výběrem dovolené, dopravou nebo ubytováním? Neváhej a požádej o radu profesinální cestovatele nebo ostatní čtenáře. Veškeredé rady jsou poskytovány nezávazně a zdarma. Zde můžeš vložit vlastní příspěvek do diskuze nebo žádost o radu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *