Super Silvestr v zahraničí

V Paříži najdete mnoho turistů kteří sem jezdí z celého světa na oslavu této jedinečné noci. Prostor v okolí Eiffelovy věže se mění v místo veselí a bouřlivých oslav nového roku.

Silvestr v Paříži, Apartmán Porte de Versailles

Apartmán je blízko metra a leží 3,3 km od Eiffelovy věže, 300metru od výstaviště Paris Porte de Versailles. Přesto že je apartmán velmi luxusní je tato cena jedna z nejlevnějších v tomto místě.

Apartmán nabízí zdarma Wifi v celém objektu. V apartmánu je kuchyň, myčka nádobí, trouba, pračka, satelitní TV s plochou obrazovkou. Ručníky a ložní prádlo jsou zde také, ale z vlastní zkušenosti v celé Francii doporučuji si vzít ručníky vlastní.

Přejít na stránku Apartmánu Porte de Versailles

Hotel Pelion – Tapolca, Maďarsko

Hotel Pelion nabízí silvestrovskou večeři formou galavečeří. O půlnoci ohňostroj i bufet s přípitkem. To vše za doprovodu živé hudby. Na Nový rok je doba snídaně prodloužena a pokoj je možné opustit až ve 14 hodin.

Hotel se nachází v centru města Topolca a je přímo propojený se známým jeskynním systémem, který je ideální pro léčbu vážných onemocnění dýchacích cest.

Přejít na stránku hotelu Pelion

Hotel Chopok Nízké Tatry, Demanovská dolina, Jasná, Slovensko

Nabízí zábavný silvestrovský večer s bohatým programem a zážitkovou gastronomii, tombolu, ohňostroj a mnoho dalších atrakcí.
Hotel dále nabízí: relaxační bazén, dětský bazén a saunový svět Plesnivec pro rodiny, plavecký bazén  a saunový svět Praslička pro osoby starší 16 let, profesionální fitness centrum, vybavení a program pro děti, bowling,  kulečník

Přejít na stránku hotelu Chopok

  

A až se zúčastníte některé silvestrovské oslavy nezapomeňte nám napsat Vaše zážitky!

Potřebuješ poradit s výběrem dovolené, dopravou nebo ubytováním? Neváhej a požádej o radu profesinální cestovatele nebo ostatní čtenáře. Veškeredé rady jsou poskytovány nezávazně a zdarma. Zde můžeš vložit vlastní příspěvek do diskuze nebo žádost o radu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *