Vánoce s rodinou mimo domov

Chystáte se s rodinou opustit na vánoce rodinný krb? Nebo to děláte pravidelně? Pokud jezdíte pravidelně poraďte ostatním kde se právě líbilo Vám, kde se o Vás dobře o vánocích postarali, zajistili vánoční stromeček, dobré jídlo, hraní pro Vaše děti?

Potřebuješ poradit s výběrem dovolené, dopravou nebo ubytováním? Neváhej a požádej o radu profesinální cestovatele nebo ostatní čtenáře. Veškeredé rady jsou poskytovány nezávazně a zdarma. Zde můžeš vložit vlastní příspěvek do diskuze nebo žádost o radu.

Počet komentářů: 5

 1. T
  Tom napsal:

  Zdravím,
  přemýšlíme jet s manželkou a dvěmi malými dětmi na vánoce na hory. Můžete mi někdo poradit kde bychom měli jistotu všeho toho kolem co manželka potřebuje?
  Tom

 2. L
  Lenka napsal:

  Ahoj,
  ten dotaz mi přišel dost úsměvný, co manželka potřebuje .-) 🙂 :-). Já teda potřebuju pro svoje děti všecko, na dovolené vařit nechci a klidně se necháme pohostit i o vánocích. Taky dostatek hraní pro děti. Je to to co manželka potřebuje???
  Podle mě taky dost záleží na věku dětí. Já už mám trochu odrostlejší 9 a 12. Taky mě při výběru ubytování hodně zajímá vzdálenost od vleku. A když jsou to ty vánoce, zeptala bych se asi i na zajištění stromečku.

 3. T
  Tom napsal:

  No vlastně potřebuje asi všechno. Stále se bojí aby stihla všechno zabalit a do toho ty dárky přivézt, odvézt. Může někdo doporučit místo kde zajistí dobré jídlo pro malé děti (4 a 6let) a stromek?
  Děkuju

 4. M
  Mirka napsal:

  Ahoj Leni,
  já bych se bála všeho: že nestihnu zabalit dárky, že přivezu rozlámané cukroví, že mi neudělají hezký prostředí a stromeček…..atd.
  Na vánoce teda musim mít svůj tradiční salát a řízek, který dělám já. Manžel by jel, děti taky, ale já radši ne.

 5. L
  Lucka napsal:

  Ahojte,
  tak mi taky přemýšlíme právě o vánočním týdnu, nebo tak pěti dnech. Jezdili jsme každoročně přes vánoce s rodinou i babičkami na horskou chatu od vojáků. Máme v rodině vojandu. Bohužel se to tento rok již nekoná.
  Vánoce na horách můžu opravdu doporučit, je to pohádka a ta nejpravější atmosféra vánoc. No a jestli mají na chatě třeba i krb, nádhera. Jezdíme už od dob co jsme měli první miminko, teď už máme 3 děti. Každý něco vezme, babička cukroví, já namístě nakoupím a udělám salát a společně děláme zbytek, pak si klidně zajdeme do místního kostela na půlnoční mši, která se sice o půlnoci nekoná ale i tak je to hezký.
  další dny si užíváme sáňkovačku, pohádky i lyžovačku. Děti to krásně utahá.
  Jo tu TV na pokoji doporučuji, ta je o vánocích důležitá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *