V Krkonoších u vleků a lanovek se saunou a krytým bazénem nebo vířivkou

Aparmán Portášky na sjezdovce s vířivkou i saunou, Velká Úpa

Nachází se přímo na velké sjezdovce Portášky vedle lanovky (v dolní části). K dispozici je i fitness. Wifi zdarma. Pro menší děti a úplné začátečníky super svah nahoře. Stačí vyjet lanovkou nahoru vystoupat a pár krůčků výš (nebojte žádné stoupání opravdu tak 20 kroků do kopce a 20 krůčků rovinkou přes les, hned okolo dřevěné vyhlídky Černého čápa a jste na svahu.

Přejít na stránku Apartmán Portášky

Potřebuješ poradit s výběrem dovolené, dopravou nebo ubytováním? Neváhej a požádej o radu profesinální cestovatele nebo ostatní čtenáře. Veškeredé rady jsou poskytovány nezávazně a zdarma. Zde můžeš vložit vlastní příspěvek do diskuze nebo žádost o radu.

Počet komentářů: 8

 1. S
  Simča napsal:

  Ubytování: Penzion Martin
  Pěkné ubytování odpovídající ceně, do centra lázní je to z kopce.

 2. M
  Marcela napsal:

  Ubytování: Penzion Martin
  Bohatá snídaně byla stále doplňovaná. Penzion má bazén s protiproudem, solnou jeskyni, vybavenou sdílenou kuchyňku i dětský koutek pro děti.

 3. M
  Martina napsal:

  Ubytování: Penzion Martin
  Paní majitelka je velmi vstřícná a příjemná, nechala nás ubytovat dříve (chtěli jsme si jen uložit batohy, ale rovnou nás pustila do pokoje), se vším poradila a působila velmi přívětivým dojmem. Líbil se nám bazén, který je dostupný každému (privátní bazén na půl hodiny po předchozí rezervaci – dostali jsme se v pohodě každý den). Snídaně vydatné, vždy s domácím moučníkem. Penzion je krásný, nový a teplý (nám bylo až moc teplo, ale v zimní sezóně se určitě hodí). Wifi funguje bez problémů.

 4. P
  Petra napsal:

  Ubytování: Lázeňský hotel Terra
  Velmi jsme byli spokojeni s wellnes, moc pěkné sauny. Pobyt ve wellnes nám bohužel znepříjemňovala parta mladých lidí, kteří byli velmi hluční. Snídaně byly oproti jiným hotelům slabší.

 5. A
  Adéla napsal:

  Ubytování: Horský Ranč
  – Příjemný personál
  -Výborná večeře a snídaně
  -Paní ochotná
  – sjezdovka s večerním lyzováním kousíček od chaty
  – krásné místo na kopci s výhledem
  -jediná nevýhoda je v zimě špatný přístup k chatě, ale pěšky to trvalo tak 30 minut po cestičce. Dolu tak 15 minut.
  -jedna jízda taxi nahoru 400-500 Kč

 6. P
  Petra napsal:

  Ubytování: Amenity Hotel a Resort
  Krásné prostředí. Zajímavá budova, velmi citelně zabudovaná do okolní přírody. Uspokojivá snídaně. Příjemné spa. Restaurace celkově nad očekávání, výborné jídlo a příjemný personál. Akorát to mrazivé přijetí na recepci. Celkově na recepci vládla nepříjemná atmosféra po celou dobu pobytu. Velká škoda.

 7. G
  Gabriela napsal:

  Ubytování: Amenity Hotel a Resort
  Okolí hotelu krásné, pohodlné parkování. Bazén a sauna skvělý. Milý personál. Ubytování bylo pěkné a čisté, ale bohužel neskutečně přetopené bez možnosti ovládat termostat a v obývacím pokoji chyběly na radiátorech regulátory teploty, museli jsme neustále větrat a stejně tak byla nehorázně přetopená koupelna.
  Personál a vybavení hotelu bylo v pořádku. Pouze ceny jídel rozhodně neodpovídají kvalitě a servisu v restauraci. Štědrovečerní večeře byla celkem fiasko. Jídlo bylo bez chuti a personál absolutně nezvládal obsluhu i přesto, že bylo zaplněno jen několik stolů. Většina hostů musela čekat nepřiměřeně dlouho na obsluhu a pití, dále pak na samotné jídlo, část personálu nemluvila česky.

 8. J
  Jana napsal:

  ubytování Hotel Horizont
  Snídaně byla fantastická, počasí se vydařilo a personál hotelu mě mile překvapil. Líbila se nám čistota, vstřícnost recepčních a kvalitní jídlo. Na ČR rarita. Jen káva byla tragická, na hotelu se podepsal zub času. Ve směs není co vytýkat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *