V Krkonoších u vleků a lanovek se saunou a krytým bazénem nebo vířivkou

Hotel Horizont s bazénem, vířivkou i saunou, v blízkosti skiareálu i lyžařské školy, Pec pod Sněžkou

Velmi známý vysoký hotel z roku 1965 v centru Pece pod Sněžkou. Hosté mohou zdarma využívat hotelový bazén, vířivku, saunu, Wifi. V hlavní sezóně je zajištěn i animační program pro děti. Ke sjezdovce je to 1 km, pěšky přes centrum Pece pod Sněžkou. V sezóně lze využít bezplatný skibus, který má zastávku kousek pod hotelem. Ten Vás dopraví až pod sjezdovku.

Parkovat lze za poplatek na hlídaném parkovišti.

Přejít na stránku Hotel Horizont

Potřebuješ poradit s výběrem dovolené, dopravou nebo ubytováním? Neváhej a požádej o radu profesinální cestovatele nebo ostatní čtenáře. Veškeredé rady jsou poskytovány nezávazně a zdarma. Zde můžeš vložit vlastní příspěvek do diskuze nebo žádost o radu.

Počet komentářů: 8

 1. S
  Simča napsal:

  Ubytování: Penzion Martin
  Pěkné ubytování odpovídající ceně, do centra lázní je to z kopce.

 2. M
  Marcela napsal:

  Ubytování: Penzion Martin
  Bohatá snídaně byla stále doplňovaná. Penzion má bazén s protiproudem, solnou jeskyni, vybavenou sdílenou kuchyňku i dětský koutek pro děti.

 3. M
  Martina napsal:

  Ubytování: Penzion Martin
  Paní majitelka je velmi vstřícná a příjemná, nechala nás ubytovat dříve (chtěli jsme si jen uložit batohy, ale rovnou nás pustila do pokoje), se vším poradila a působila velmi přívětivým dojmem. Líbil se nám bazén, který je dostupný každému (privátní bazén na půl hodiny po předchozí rezervaci – dostali jsme se v pohodě každý den). Snídaně vydatné, vždy s domácím moučníkem. Penzion je krásný, nový a teplý (nám bylo až moc teplo, ale v zimní sezóně se určitě hodí). Wifi funguje bez problémů.

 4. P
  Petra napsal:

  Ubytování: Lázeňský hotel Terra
  Velmi jsme byli spokojeni s wellnes, moc pěkné sauny. Pobyt ve wellnes nám bohužel znepříjemňovala parta mladých lidí, kteří byli velmi hluční. Snídaně byly oproti jiným hotelům slabší.

 5. A
  Adéla napsal:

  Ubytování: Horský Ranč
  – Příjemný personál
  -Výborná večeře a snídaně
  -Paní ochotná
  – sjezdovka s večerním lyzováním kousíček od chaty
  – krásné místo na kopci s výhledem
  -jediná nevýhoda je v zimě špatný přístup k chatě, ale pěšky to trvalo tak 30 minut po cestičce. Dolu tak 15 minut.
  -jedna jízda taxi nahoru 400-500 Kč

 6. P
  Petra napsal:

  Ubytování: Amenity Hotel a Resort
  Krásné prostředí. Zajímavá budova, velmi citelně zabudovaná do okolní přírody. Uspokojivá snídaně. Příjemné spa. Restaurace celkově nad očekávání, výborné jídlo a příjemný personál. Akorát to mrazivé přijetí na recepci. Celkově na recepci vládla nepříjemná atmosféra po celou dobu pobytu. Velká škoda.

 7. G
  Gabriela napsal:

  Ubytování: Amenity Hotel a Resort
  Okolí hotelu krásné, pohodlné parkování. Bazén a sauna skvělý. Milý personál. Ubytování bylo pěkné a čisté, ale bohužel neskutečně přetopené bez možnosti ovládat termostat a v obývacím pokoji chyběly na radiátorech regulátory teploty, museli jsme neustále větrat a stejně tak byla nehorázně přetopená koupelna.
  Personál a vybavení hotelu bylo v pořádku. Pouze ceny jídel rozhodně neodpovídají kvalitě a servisu v restauraci. Štědrovečerní večeře byla celkem fiasko. Jídlo bylo bez chuti a personál absolutně nezvládal obsluhu i přesto, že bylo zaplněno jen několik stolů. Většina hostů musela čekat nepřiměřeně dlouho na obsluhu a pití, dále pak na samotné jídlo, část personálu nemluvila česky.

 8. J
  Jana napsal:

  ubytování Hotel Horizont
  Snídaně byla fantastická, počasí se vydařilo a personál hotelu mě mile překvapil. Líbila se nám čistota, vstřícnost recepčních a kvalitní jídlo. Na ČR rarita. Jen káva byla tragická, na hotelu se podepsal zub času. Ve směs není co vytýkat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *