Zajímavá místa na Silvestra v Čechách a na Moravě

Kde strávit pěkného Silvestra? Například na horách ale také například v lázních, zoo či na na hradech a zámcích, ve městech.

Máme pro Vás tipy ubytování kde se na příchod Nového roku připravily: 

Silvestr u hradu Rožmberk (Rožmberk nad Vltavou, Jihočeský kraj)

Rožmberk nad Vltavou je město v Šumavském podhůří na Českokrumlovsku. Historiské jádro města bylo prohlášeno městskou památkovou zónou. Nachází se zde rozsáhlý hradní komplex Rožmberk. Tip:

Hotel U Martina v Jížních Čechách 

Nabízí tříchodovou silvestrovskou večeři:  polévka česneková nebo dle denní nabídky,  hlavní chod – výběr ze dvou variant ( výběr nahlásíte při příjezdu ), 200g Losos s bazalkovým pestem a grilovanou zeleninou, 200g Steak z hovězí roštěné se smetanovou omáčkou z hříbků, hranolky, 2 x palačinka se zmrzlinou, Novoroční překvapení, Parkování zdarma, zdarma úschovna kol a lyží, wifi připojení zdarma, privátní Whirpool na 30 min se svíčkami pro dva,  sauna, nebo infrasauna, 21 min. od Ski areálu Lipno, 28min. od Českého Krumlova.

Přejít na stránku hotela U Martina v Rožmberku nad Vltavou

Jedno z nej ubytování v destinaci Rožmberk nad Vltavou. Hotel sídlí v zrekonstruované historické budově ze 13. století. Na letní terase je nádherným výhledem na krásnou jihočeskou krajinu a na hrad Rožmberk.


Zábavný areál Šikland na Vysočině

čeká Vás zde zábavný program na každý den od čtvrtka do neděle, na den silvestra je připraven animační program pro děti (14-16hod), zahájení silvestrovského večera (18:00 ): silvestrovská večeře, zábava, hry, cimbálová muzika Konopjan, silvestrovský ohňostroj (24:00).

Přejít na stránku resortu Šikland – Zvole

Hotelový resort Šikland se nachází přímo v zábavním parku Šikland na Vysočině uprostřed Českomoravské vrchoviny. Tvoří ho dvě hotelové budovy – Colorado a Arizona. Hotel stojí nedaleko od strašidelného zámku Draxmoor a hradu Pernštejn.

Potřebuješ poradit s výběrem dovolené, dopravou nebo ubytováním? Neváhej a požádej o radu profesinální cestovatele nebo ostatní čtenáře. Veškeredé rady jsou poskytovány nezávazně a zdarma. Zde můžeš vložit vlastní příspěvek do diskuze nebo žádost o radu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *