Zajímavá místa na Silvestra v Čechách a na Moravě

Kde strávit pěkného Silvestra? Například na horách ale také v lázních, v zoo či na hradech a zámcích, ve městech nebo si můžete na silvestra vyrazit i za hranice naší země.

Máme pro Vás tipy ubytování kde se na příchod Nového roku připravily: 

čeká Vás silvestrovský večer Mexico Hall, silvestrovské menu, silvestrovský ohňostroj, tento silvestr se nedoporučuje pro děti do 15let n zahájení. Mimo toho si také můžete dát masáže, whirpool, saunu nebo podniknout vyjížďku na koních.

Přejít na stránku hotelového resortu Šikland

   Hotelový resort Šikland - Zvole

Hotelový resort Šikland se nachází přímo v zábavním parku Šikland na Vysočině ve vesnici Zvole uprostřed Českomoravské vrchoviny. Tvoří ho dvě hotelové budovy – Colorado a Arizona. Hotel stojí nedaleko od strašidelného zámku Draxmoor a hradu Pernštejn.

Silvestr u hradu Rožmberk (Rožmberk nad Vltavou, Jihočeský kraj)

Rožmberk nad Vltavou je město v Šumavském podhůří na Českokrumlovsku. Historiské jádro města bylo prohlášeno městskou památkovou zónou. Nachází se zde rozsáhlý hradní komplex Rožmberk. Tip:

​Hotel U Martina v Jížních Čechách

Nabízí tříchodovou silvestrovskou večeři: polévka česneková nebo dle denní nabídky, hlavní chod – výběr ze dvou variant ( výběr nahlásíte při příjezdu ), 200g Losos s bazalkovým pestem a grilovanou zeleninou, 200g Steak z hovězí roštěné se smetanovou omáčkou z hříbků, hranolky, 2 x palačinka se zmrzlinou, Novoroční překvapení, Parkování zdarma, zdarma úschovna kol a lyží, wifi připojení zdarma, privátní Whirpool na 30 min se svíčkami pro dva, sauna, nebo infrasauna, 21 min. od Ski areálu Lipno, 28min. od Českého Krumlova.

Přejít na stránku hotela U Martina v Rožmberku nad Vltavou

Hotel U Martina - Rožmberk nad Vltavou Hotel U Martina - Rožmberk nad Vltavou Hotel U Martina - Rožmberk nad Vltavou

Jedno z nej ubytování v destinaci Rožmberk nad Vltavou. Hotel sídlí v zrekonstruované historické budově ze 13. století. Na letní terase je nádherným výhledem na krásnou jihočeskou krajinu a na hrad Rožmberk.

Potřebuješ poradit s výběrem dovolené, dopravou nebo ubytováním? Neváhej a požádej o radu profesinální cestovatele nebo ostatní čtenáře. Veškeredé rady jsou poskytovány nezávazně a zdarma. Zde můžeš vložit vlastní příspěvek do diskuze nebo žádost o radu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *