Krkonoše, Velká Úpa na Portáškách se otevřelo nové hřiště Pecka pro děti

Ubytování poblíž herní krajiny Pecka

Bouda Na Cestě 

Bouda Na Cestě se nachází ve Velké Úpě 300 metrů od lanové dráhy Portášky. V Dolní části kopce na Portášky, lze jednoduše trochu sejít dolů a jste u dolní stanice lanovky. Ubytování nabízí sluneční terasu s výhledem na hory, bar, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Pokoje mají koupelnu se sprchou. K dispozici je také sdílená kuchyně. V okolí chaty se můžete věnovat řadě aktivit především pěší turistice a cyklistice.

Přejít na stránku Bouda Na Cestě –

Penzion u Veselých

Penzion u Veselých se nachází ve Velké Úpě naproti lanovce Portášky. Penzion nabízí zařízené pokoje s výhledem na hory. Všechny pokoje mají ústřední topení, oddělené posezení s psacím stolem, koupelnu se sprchou. Uvnitř penzionu je wellness centrum s vířivkou a saunou, menší fitness centrum a na recepci si lze rezervovat masáže. Pro děti je připravené dětské hřiště a počítat lze také s kulečníkovou hernou. V okolí jízdy na koních, pěší turistika. Restaurace a obchod s potravinami 4 minuty chůze.

Přejít na stránku Penzion u Veselých –

 

Potřebuješ poradit s výběrem dovolené, dopravou nebo ubytováním? Neváhej a požádej o radu profesinální cestovatele nebo ostatní čtenáře. Veškeredé rady jsou poskytovány nezávazně a zdarma. Zde můžeš vložit vlastní příspěvek do diskuze nebo žádost o radu.

Počet komentářů: 2

 1. 0
  06marky napsal:

  Zapomněli nás upozornit, že pokud si zapůjčíme koloběžku tak je to zde velice nebezpečné, jezdí zde velké množství aut tak zážitek na koloběžce je tragický.Musíte několikrát seskočit protože proti vám jede aut jak na dálnici a to se tomu říká II zona KRNAPU.

  • S
   Simča napsal:

   Dobrý den,
   jsem v krkonoších doma. Tento rok obrovsky vzrostl počet turistů. Kterou cestou jste jeli na koloběžce? Z Portášek (herní krajiny Pecka) vedou 2 cesty pro koloběžky. Tyto vrchní části mají vjezd autem pouze na povolenku od ubytovacích zařízení, nebo pro pracovníky KRNAP. Je pravda, že někteří odvážlivci neváhají a riskují pokutu. Myslím, že ochranáři to takto dlouho nenechají. Také začali vznikat alternativy, jako je například jízda vláčkem po kopcích. Začali vznikat nové trasy pro vláčky, které doufám by mohli být příští rok rozšířeny. Nahoru na Pecku /Portášky zatím bohužel žádný vláček nejezdí, jedině když si někdo objedná úplně celý vláček. Hodně se to tu v posledním roce mění k lepšímu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *