Malá chata na horách, letní i zimní dovolená, dobře vytápěné chaty. Krkonoše a Jizerské hory

Krkonoše, malá chata v horách Rokytnice nad Jizerou

Krkonoše, Rokytnice nad Jizerou, Roubenka U Šimánků s dětským hřištěm a saunou

    

>Další fotky

Dřevem voňavá nová roubenka s kapacitou 12 osob. Má 4 ložnice a obývací pokoj, bezplatný Wifi internet, 2 koupelny se sprchou a toalety, krb, topení, TV, vybavenou kuchyň s lednicí, myčkou, mikrovlnou troubou .……Více k vybavení roubenky.

Pro zimu nabízí roubenka vlastní soukromou saunu a přímý přístup z roubenky rovnou na sjezdovku. Okolo 2 velké ski areály Lysá hora a Studenov a několik dalších vleků. Pro bruslení je 2,5 km od Roubenky U Šimánků osvětlené venkovní kluziště.

Pro léto venkovní Dětské hřiště s houpačkami, klouzačkou, pískovištěm a posezením pod střechou. Dále je zde k dispozici ohniště a gril. Další dětské hřiště najdete od roubenky hned na jednom z nejbližších vršků tzv. Štumpovka. U hotelu Starý Mlýn zde v Rokytnici najdete motokárovou dráhu. Po okolí se můžete věnovat cyklistice i pěší turistice. Je zde mnoho lesů, Huťský vodopád, horské chaloupky a stezky, stezka dřevosochání s dřevěnými sochami, rozhledna Žalý a Štěpánka, letní snowtubing. Nezapomeňte i v létě využít místních lanovek pro přiblížení se turistickým cílům. Některé lanovky převážejí i kočárky, kola a koloběžky. Pro cyklisty Bikepark Rock-it-nice ve skiareálu u Horních Domků. Delší pěší výlet může být vodopád Pančavy, nebo pramen Labe.

Delším výletem můžou být nejen v létě 22 km vzdálené Bozkovské dolomitové jeskyně.

Přečtěte si co napsali lidé kteří se ubytovali v Roubence U Šimánků.

Rezervace.

Krkonoše, Rokytnice nad Jizerou, Horská chata Vlasta

    >Další fotky

Horská chata Vlasta se nachází v Rokytnici nad Jizerou, konkrétně Horní Rokytnice, 15 minut pěšky do centra, nebo k lanovkám Studenov a Lysá hora. K chatě náleží zahrada s posezením venku. Chata má kapacitu 8 osob ve 3 ložnicích, posezení s krbem, vybavenou kuchyň, TV s plochou obrazovkou, koupelnu se sprchou, toaleta, topení.. Více informací o Horské chatě Vlasta.

50 metrů od Chaty se nachází  trasa pro in-line bruslení. V Rokytnici nad Jizerou

V zimě 2 velké lyžařské areály Studenov a Lysá hora s velkým množství vleků a lanovek.

Přečtěte si co napsali lidé kteří se ubytovali v Horské chatě Vlasta.

Rezervace.

Potřebuješ poradit s výběrem dovolené, dopravou nebo ubytováním? Neváhej a požádej o radu profesinální cestovatele nebo ostatní čtenáře. Veškeredé rady jsou poskytovány nezávazně a zdarma. Zde můžeš vložit vlastní příspěvek do diskuze nebo žádost o radu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *