Malá chata na horách, letní i zimní dovolená, dobře vytápěné chaty. Krkonoše a Jizerské hory

Jizerské hory, Roubenka v Josefově Dole

Jizerské hory, Josefův Důl, Roubenka u vleku

 >Další fotky

Roubenka s kapacitou 13 osob. Dále nabízí vybavenou kuchyň s lednicí a mikrovlnou troubou, topení, koupelny – sprcha, vana, toaleta…. Více informací o vybavení roubenky u vleku. 

Roubenka se nachází v dolní části kopce u vleků. V zimě tedy přímo s lyžemi na nohou rovnou na sjezdovku. Najdete zde i dětské vleky. V okolí mnoho dalších vleků a lanovek, nejvyšší Tanvaldský Špičák (9 km)

Pro léto přímo nad roubenkou jsou Čertovy kameny s vyhlídkou. Kousek odtud se nachází přehrada Josefův Důl jejíž obě hráze přehrady jsou zároveň in-line bruslařskou tratí. V nedalekém Bedřichově (7 km) pak skvělá mravenčí stezka pro děti na rozhlednu Královka s mnoha zastaveními a pěkným hřištěm na konci. V 15 km vzdálených Příchovicích najdete rozhlednu Járy Cimrmana a krátkou dětskou stezku se zvířátky a hraním.

Pro špatné počasí je muzeum výrobny dřevěných hraček Krtečka Detoa v nedalekém Jiřetíně pod Bukovou (6 km)Vzdálenější výlety pak Zoo Liberec nebo vnitřní veliký Aquapark Liberec (20 km).

Přečtěte si co napsali lidé kteří se ubytovali v Roubence u vleku.

Rezervace.

Potřebuješ poradit s výběrem dovolené, dopravou nebo ubytováním? Neváhej a požádej o radu profesinální cestovatele nebo ostatní čtenáře. Veškeredé rady jsou poskytovány nezávazně a zdarma. Zde můžeš vložit vlastní příspěvek do diskuze nebo žádost o radu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *