Malá chata na horách, letní i zimní dovolená, dobře vytápěné chaty. Krkonoše a Jizerské hory

Krkonoše, chatičky nebo roubenka na pronájem ve Špindlerově Mlýně

Krkonoše, Špindlerův Mlýn, samostatné chatičky

    

>Další fotky

Malé samostatné chatičky dobře vytápěné. Uvnitř pěkné nové ve dřevě. Všechny mají wifi internet a parkování zdarma, plně vybavenou kuchyň, sociální zařízení (sprcha a toaleta), TV…… Více k zařízení chatiček.

Chatičky se nacházejí téměř nakonci Špindlerova Mlýna, v dolní části, naproti aquaparku, lokalitu velmi dobře znám. Před aquaparkem je rybníček. Za chatičkami je pěší mostík a hned lanovka na Medvědín kde je na vršku zcela zdarma obrovské dětské hřiště. Před vstupem na tuto lanovku dole jsou často trampolíny pro děti a vede tudy turisticky velmi oblíbená i v zimě hlavní pěší magistrála Špindlerova Mlýna lemovaná řekou Labe a tu a tam něco pro turisty: zvířátka, hřiště, parčík s hraním, restaurace, okénka s lahůdkami apod. Jedná se také o cestu pro koloběžky. Cestou mírně dolů se dostanete za chvilku do centra. Směrem nahoru pak do přírody k vodopádům Bílého Labe. Opravdu super lokalita.

Samozřejmě pro lyžování jsou velice blízko lanovky a vleky celého Špindlerova Mlýna. Nejbližší však Medvědín za chatičkami. Zastávka ski-busu je 150 m.

Rezervace. 

Krkonoše, Špindlerův Mlýn, větší Roubená Chalupa

   >Další fotky

Kapacita domu je 16 osob. Roubenka je plně vybavena. Více k vybavení chalupy. Nachází se u hlavní cesty před Špindlerovým Mlýnem. Je proto dobrý výjezdním bodem k lanovkám do ski areálu Špindlerův Mlýn, stejně jako na druhé straně Herlíkovice.

Přečtěte si co napsali lidé kteří se ubytovali v této větší Roubené Chalupě.

Rezervace. 

Potřebuješ poradit s výběrem dovolené, dopravou nebo ubytováním? Neváhej a požádej o radu profesinální cestovatele nebo ostatní čtenáře. Veškeredé rady jsou poskytovány nezávazně a zdarma. Zde můžeš vložit vlastní příspěvek do diskuze nebo žádost o radu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *