Malá chata na horách, letní i zimní dovolená, dobře vytápěné chaty. Krkonoše a Jizerské hory

Krkonoše, pronájem prázdninových chat a chalup v Horním Maršově

Horní Maršov leží mezi největšími rekreačními středisky Krkonoš v krásné horské přírodě. Z jedné strany má kopec Světlou horu, kterou se lze dostat v létě na Černou Horu. V zimě sem zase můžete dojet na běžkách, Horní Maršov protíná běžkařská trať „Krkonošská Magistrála“. Pod Černou Horou naleznete Jánské lázně, kde je také vnitřní aquapark. Hlavní silnice, která prochází Horním Maršovem vede do Pece pod Sněžkou (a dál už je autům zakázáno). Přes jinou stranu kopce v Horním Maršově se dostanete na Pomezní boudy do Horní Malé Úpy, jejíž krásná vysokohorská turistická „Pohádková stezka“ dosahuje až do přilehlé vesničky Lysečiny připojené k Hornímu Maršovu. Z dalšího kopce lze dojít do Rýchorského pralesa a odtud i na pevnost Stachelberg.

Krkonoše, Horní Maršov, Chalupa Maris

   >Další fotky

Chalupa Maris s kapacitou 12 osob. Chalupa Maris má svůj oplocený pozemek a přitom leží v obci přímo za rohem má náves, kde je centrum dění. Kousíček od chalupy je krásné dětské hřiště s přístupem k řece Úpě. V zimě nedaleká zastávka skibusu a v létě cyklobusu. V chalupě jsou 4 oddělené ložnice a velká společenská místnost s dětským koutkem, topení, krb, sauna více k vybavení chalupy a ceníku.

Blízké rekreační areály s lanovkami Černá hora, Velká Úpa a Pec pod Sněžkou vše do 9 km. Najdete zde například: rozhledny, spoustu stezek i zábavných pro děti, zábavná hřiště pro děti, Krkonošské rašeliniště s lávkami, lanové parky, bobovou dráhu i stezku korunami stromů, která funguje jak v létě, tak v zimě. Vzdálenější výlety jsou do 30 km do Zoo Dvůr Králové a nebo do skalního města Adršpach.

Přečtěte si co napsali lidé, kteří zde byli ubytováni. Nebo rezervujte zde.

Krkonoše, Horní Maršov, Chalupa Modřín

> Další fotky.

Nově postavená roubená chaloupka se nachází pod Rýchorským pralesem, naproti Světlé hoře, která je propojená s Černou horou cestami. Vede tudy také běžkařská Krkonošská magistrála. Jen 6,5 km k nejdelší lanovce v České repulblice na Černé hoře, která je propojená s obrovským lyžařským areálem lanovek a vleků. Další lyžařské středisko Velká Úpa 6 km s lanovkou na Portášky a vlekami. Za Velkou Úpou je lyžařské středisko Pec pod Sněžkou a Sněžka. V létě se lze velmi pěkně dostat od lanovky Portášky na Velké Úpě pěšky do první část na Sněžku „Růžohorky“. Další lyžařský areál najdete na Horní Malé Úpě. Všechny areály jsou vzdálené od 6 km do 9 km různými směry. Kde láká vysokohorská příroda a čistý vzduch, pro děti dětská hřiště na kopcích.

V létě lze pořádat blízké pěší výlety například do Malé Úpy na pohádkovou stezku, hrádek Aichelburg. V Jánských lázních (6km) pak  stezka korunami stromů, která funguje jak v létě, tak v zimě. V obci Horní Maršov je bývalá fara Dotek, dům obnovy tradic, který pořádá pravidelně různé akce, hudební festivaly…apod. U místní školy najdete krásné dětské hřiště.

Vzdálenější výlety jsou do 30 km do Zoo Dvůr Králové a nebo do skalního města Adršpach.

Kapacita chalupy je 20 osob. Před chaloupkou malý kopeček na sáňkování, v chalupě je topení, krbová kamna, Více o vybavení chalupy….

https://www.booking.com/hotel/cz/chalupa-modrin-hornmarsov.cs.html?aid=371497&label=pobejt&activeTab=photosGallery#tab-reviews

rezervace.

Krkonoše, Horní Maršov, Chalupa U smrku

     Další fotky

Chalupa se nachází pod Světlou horou, je propojená s Černou horou stezkami. Kousek nad chalupou vede běžkařská trať „Krkonošská lyžařská magistrála“. Nejbližší lyžařská rekreační střediska, jsou Černá hora 6,5 km, která má nejdelší lanovku v České republice a je propojená s obrovským lyžařským areálem lanovek a vleků, dále pak Velká Úpa 6 km s lanovkou na Portášky a vlekami a Pec pod Sněžkou. Do všech lyžařských areálů, stejně jako Horní Malá Úpa jezdí ski-bus a v létě cyklobus.

V létě lze z obce Horní Maršov pořádat delší výlety pěšky například do Malé Úpy na pohádkovou stezku, hrádek Aichelburg. V obci je bývalá fara Dotek, dům obnovy tradic, který pořádá pravidelně různé akce, hudební festivaly…apod. Přímo nad chalupou krásné lesy Světlé hory Krkonoš a stezky propojené s Černou horou. U místní školy najdete krásné dětské hřiště.

V blízkých rekreačních areálech s lanovkami Černá hora, Velká Úpa a Pec pod Sněžkou vše do 9 km. Najdete zde například: rozhledny, spoustu stezek i zábavných pro děti, zábavná hřiště pro děti, Krkonošské rašeliniště s lávkami, lanové parky, bobovou dráhu i stezka korunami stromů, která funguje jak v létě, tak v zimě. Vzdálenější výlety jsou do 30 km do Zoo Dvůr Králové a nebo do skalního města Adršpach. V obci Horní Maršov je bývalá fara Dotek, dům obnovy tradic, který pořádá pravidelně různé akce, hudební festivaly…apod.

Kapacita chalupy je 15 osob. V chalupě je topení, krb,… Více o vybavení chalupy….,

Přečtěte si recenze, které napsali lidé ubytováni v Chalupě u Smrku.

Rezervace.

Krkonoše, Horní Maršov, malý prázdninový dům

 >Další fotky.

Malý prázdninový dům se nachází v dolní části kopce Světlé hory cca 600 metrů nad domem v kopci se můžete napojit na běžkařskou a létě cyklistickou stezku „Krkonošskou magistrálu“. Kapacita domu je 14 osob, pronajímá se celý. Více o vybavení domu.

V obci je bývalá fara Dotek, dům obnovy tradic, který pořádá pravidelně různé akce, hudební festivaly…apod. Blízké rekreační areály s lanovkami Černá hora, Velká Úpa a Pec pod Sněžkou vše do 9 km. Najdete zde například: rozhledny, spoustu stezek i zábavných pro děti, zábavná hřiště pro děti, Krkonošské rašeliniště s lávkami, lanové parky, bobovou dráhu i stezka korunami stromů, která funguje jak v létě, tak v zimě. Vzdálenější výlety jsou do 30 km do Zoo Dvůr Králové a nebo do skalního města Adršpach.

Rezervace.

Krkonoše, Horní Maršov, Chalupa Maršovka

 >Další fotky.

Chalupa Maršovka má kapacitu 15 osob. Nachází se blízko návsi centra obce Horního Maršova kde je centrum dění. Cesta před chalupou není příliš frekventovaná, ale je v zimě dobře udržovaná. Nedaleko od chalupy je krásné dětské hřiště s přístupem k řece Úpě. V zimě nedaleká zastávka skibusu a v létě cyklobusu. V chalupě jsou 4 oddělené ložnice a velká společenská místnost, wifi zdarma, topení, krb… více k vybavení chalupy.

Blízké rekreační areály s lanovkami Černá hora, Velká Úpa a Pec pod Sněžkou vše do 9 km. Najdete zde například: rozhledny, spoustu stezek i zábavných pro děti, zábavná hřiště pro děti, Krkonošské rašeliniště s lávkami, lanové parky, bobovou dráhu i stezku korunami stromů, která funguje jak v létě, tak v zimě. Vzdálenější výlety jsou do 30 km do Zoo Dvůr Králové a nebo do skalního města Adršpach.

V obci je bývalá fara Dotek, dům obnovy tradic, který pořádá pravidelně různé akce, hudební festivaly…apod.

Rezervace. 

Potřebuješ poradit s výběrem dovolené, dopravou nebo ubytováním? Neváhej a požádej o radu profesinální cestovatele nebo ostatní čtenáře. Veškeredé rady jsou poskytovány nezávazně a zdarma. Zde můžeš vložit vlastní příspěvek do diskuze nebo žádost o radu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *