Malá chata na horách, letní i zimní dovolená, dobře vytápěné chaty. Krkonoše a Jizerské hory

Krkonoše, velké chaty v Albeřicích

Horní Albeřice spadají pod Obec Horní Maršov přes kterou se sem dostanete. Je zde velmi čistá příroda, daleko od lidí. Pro léto je možné přímo zde sjezd na motokárách, lze se snadno napojit na „Pohádkovou stezku pro děti“ která vede přes menší prudký kopec až do Horní Malé Úpy (Pomezní Boudy) s velmi krásnými výhledy do hor. Jako výjezdní bod v zimě do ski-areálů Horní Malá Úpa, Černá hora, Velká Úpa nebo Pec pod Sněžkou. V létě jsou to ideální střediska pro rekreaci a zábavu (i pro děti).

Krkonoše, Horní Albeřice, Chata Beata

    

>Další fotky

Vesnička Horní Albeřice spadá pod Horní Maršov. Je zde neporušená příroda.  Jeden konec silnice vedoucí touto obcí je prakticky slepou ulicí. V létě jste prakticky pod kopcem Malé Úpy, vede sem i zastavení pohádkové stezky Malé Úpy. Další letní blízké výlety: Hrádek Aichelburg, louka smyslů s dětským hřištěm, Rýchorská bouda.

Kapacita chaty je 22 osob. V chatě je dětský koutek, topení i krb, venkovní dětské hřiště…Více o vybavení chaty..

Přečtěte si co napsali lidé ubytováni v Chatě Beata.

Nejbližší lyžařská střediska, jsou Ski areál v Horní Malé Úpě lyžařské vleky 6,4km, Černá hora 14 km k nejdelší lanovce v České repulblice, která je propojená s obrovským lyžařským areálem lanovek a vleků a Velká Úpa 10 km s lanovkou na Portášky a vlekami a za ní hned Pec pod Sněžkou. Najdete zde například: rozhledny, spoustu stezek, Krkonošské rašeliniště s lávkami, lanové parky, bobovou dráhu i stezku korunami stromů, která funguje jak v létě, tak v zimě. Vzdálenější výlety jsou do 30 km do Zoo Dvůr Králové a nebo do skalního města Adršpach.

Rezervace.

Krkonoše, Dolní Albeřice, Chata Angelika

   >Další fotky

Kapacita Chaty je 18 osob. V chatě je topení,.. Více o vybavení Chaty. Jeden konec silnice vedoucí touto obcí je prakticky slepou ulicí. V létě jste prakticky pod kopcem Malé Úpy, vede sem i zastavení pohádkové stezky Malé Úpy. Další letní blízké výlety: Hrádek Aichelburg, louka smyslů s dětským hřištěm, Rýchorská bouda.

Přečtěte si co napsali lidé ubytovaní v Chatě Angelika.

Nejbližší lyžařská střediska, jsou Ski areál v Horní Malé Úpě lyžařské vleky 7km, Černá hora 13 km k nejdelší lanovce v České repulblice, která je propojená s obrovským lyžařským areálem lanovek a vleků a Velká Úpa 10 km s lanovkou na Portášky a vlekami a za ní hned Pec pod Sněžkou. Najdete zde například: rozhledny, spoustu stezek, Krkonošské rašeliniště s lávkami, lanové parky, bobovou dráhu i stezku korunami stromů, která funguje jak v létě, tak v zimě. Vzdálenější výlety jsou do 30 km do Zoo Dvůr Králové a nebo do skalního města Adršpach.

Rezervace.

Potřebuješ poradit s výběrem dovolené, dopravou nebo ubytováním? Neváhej a požádej o radu profesinální cestovatele nebo ostatní čtenáře. Veškeredé rady jsou poskytovány nezávazně a zdarma. Zde můžeš vložit vlastní příspěvek do diskuze nebo žádost o radu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *