Malá chata na horách, letní i zimní dovolená, dobře vytápěné chaty. Krkonoše a Jizerské hory

Finské dřevěné chaty, zděné domky, nebo malá chata u rybníka Dolce s koupáním v blízkosti Krkonoš

Chatky i chalupy  jsou v těsné blízkosti rekreační oblasti veřejnosti otevřeného kempu Dolce, kde probíhají různé animační programy a aktivity i pro veřejnost (neubytované). Zároveň je zde v létě možnost koupání v kaskádovitém rybníku Dolce. Také zde najdete pěkné velké dětské hřiště, ke kterému lze dojít krátkou pěší procházkou z každé chatky či chalupy v blízkosti rybníků (všechny níže uvedené). Přičemž nejste příliš daleko od Sněžky. A tak ani od největších lyžařských areálů. Je zde krásná příroda.

Nedaleké Jánské lázně nabízí stezku korunami stromů (fungující v zimě i v létě). Na špatné počasí je v nedalekém Trutnově několik vnitřních hřišť pro děti. V okolí i vnitřní aquaparky. V létě mimo rybníka najdete v Trutnově i venkovní vyhřívané koupaliště v nedalekém Trutnově.  Nejbližší lyžařský areál Mladé Buky 12 km s novou lanovkou, vlekami, bobovou dráhou i obrovským letním komplexem pro děti, obrovské parkoviště je zde neplacené. Skalní Město Adršpach je vzdálené 23 km, Babičino údolí 25 km, Dvůr Králové Zoo 23 km.

Ubytování ve zděných domcích, nebo finských dřevěných chatách ve Velkém prostorném areálu Dolce u Trutnova obklopeném Krkonošskými kopci

  

Tyto zděné domky a finské dřevěné chatky jsou součástí kempu Dolce. Areál se rozprostírá u nejlepšího přístupu k vodě pro koupání. Najdete zde také dětské hřiště, tenisový kurt, hřiště pro plážový volejbal, minigolf, stolní tenis, občerstvení, v letních měsících také půjčovnu loděk, horských kol apod. (poznámka: půjčovna se teprve rozjíždí, kemp byl před pár lety znovu zprovozněn a voda vyčištěna). Jezdíme sem každoročně za aktivitami, úžasným dětským hřištěm i koupáním i když máme domek v blízkých Krkonoších, je to „Za rohem“ a naše babička to tu má moc ráda.

Zděné domky (na 1. obr.) nejsou jako jediné pronajímány celé jakožto celý dům, ale jsou rozdělené na části. Horní část má samostatný vchod. Finské dřevěné chaty jsou pronajímány pro 7-8 osob a mají 2 oddělené pokoje. Vybavení chat: sprchový kout, toaleta, vybavená kuchyňka lednice, vařič, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, venkovní posezení. Dvě z Finských chat mají i samostatně oddělené patro – pokoj pro 4 osoby s vlastním sociálním zařízením a lednicí ale bez kuchyňky. Více k vybavení chatek a domků se dočtete před rezervací.  Zděné domky i Finské chaty jsou vytápěné.

Rezervace.

Chata u rybníka Dolce u Krkonoš

Kapacita je chaty je 6 osob. Chata nabízí wifi zdarma, soukromé parkoviště, krbová kamna, topení, toaletu, vanu, kuchyňku ……Více o vybavení chaty

Přečtěte si co napsali lidé, kteří se ubytovali v Chatě u rybníka.

Dům na prázdniny u rybníka Dolce u Krkonoš

     

Kapacita prázdninového domu je 7 osob. Venkovní dětské hřiště i kryté posezení, uvnitř plně vybavený i s krbem……..Více o vybavení prázdninového domu a rezervaci.

Přečtěte si co napsali lidé, kteří se zde ubytovali. 

Chata Dolce

    

 

Kapacita chaty je 5 osob. V Chatě najdete TV s plochou obrazovkou, krb, koupelnu se sprchou, dobře vybavenou kuchyň.…….Více o vybavení chaty.

Přečtěte si co napsali lidé, kteří se ubytovali v této chatě.

Rezervovat. 

Malá Chata Dolce

  >Další fotky

Malá rodinná chata Dolce nabízí Wifi internet, 2 ložnice, topení, krb, TV s plochou obrazovskou, kuchyň…Více k vybavení chaty u rezervací. Kapacita chaty je 4 osoby.

Přečtěte si co napsali lidé, kteří se v této malé Chatě ubytovali. 

Rezervace.

Chalupa Dolce Vita

     >Další fotky

Kapacita je 5 dospělých a 3 děti. V Chalupě jsou 2 ložnice, satelitní TV s plochou obrazovskou, plně vybavená kuchyň s mikrovlnou troubou a myčkou nádobí, pračka a koupelna s vanou, toaleta, krbová kamna, topení, ventilátor, Wifi zdarma. Rybník ke koupání přímo před chalupou. Chalupa dále nabízí bezplatné zapůjčení jízdních kol a soukromé neplacené parkoviště. Přečtěte si co napsali lidé ubytovaní v Chalupě Dolce Vita.

Rezervovat Chalupu Dolce Vita.

Prázdninový dům Dolce II

    

>Další fotky.

Prázdninový dům Dolce II má kapacitu 8 osob ve třech ložnicích, topení, krb,  TV s plochou obrazovkou, sprchový kout, toaletu, kuchyň s lednicí... Více o vybavení domu u rezervací.

Přečtěte si co napsali lidé ubytovaní v Prázdninovém domě Dolce II.

Rezervace .

Potřebuješ poradit s výběrem dovolené, dopravou nebo ubytováním? Neváhej a požádej o radu profesinální cestovatele nebo ostatní čtenáře. Veškeredé rady jsou poskytovány nezávazně a zdarma. Zde můžeš vložit vlastní příspěvek do diskuze nebo žádost o radu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *