Malá chata na horách, letní i zimní dovolená, dobře vytápěné chaty. Krkonoše a Jizerské hory

Krkonoše, malé chatičky, bungalovy, mobilní domy v okolí Vrchlabí

Krkonoše, Vrchlabí, chatičky blízko sebe v přírodě, hned u lanovek

    

>Další fotky.

Chatičky jsou prostorné a nové. Nachází se nad horským městečkem Vrchlabí. Jedná se o samostatně stojící chaty vedle sebe v krásném prostředí nad Vrchlabím. Odděleně od města Vrchlabí. Chaty mají kapacitu 8 osob, TV, soc. zařízení se sprchou, Wifi zdarma, kuchyňský kout …. Více o vybavení chaty se dočtete před rezervací. Hned u chat je dětské hřiště. V létě mají chaty společný bazén (3,6 m)

Přečtěte si co napsali lidé ubytovaní v těchto chatičkách.

Lanovky Kněžický vrch a vleky přímo u chat. ski-areál Herlíkovice 2 km, Špindlerův Mlýn 15 km. Blízké běžkařské tratě Vrchlabí a Benecka. Turistická jízdárna, kde vás i děti povozí na koních je 300 metrů. Centrum dění Ve městě Vrchlabí najdete centrum dění. Konají se zde různé akce. V zimě jsou zde ledové sochy, solná jeskyně s hračkami pro děti (jako v létě v písku). Otevřený pěkný park u zámku kde sídlí městský úřad. A dřevěný betlém. Vše v centru Vrchlabí.

Rezervace. 

Krkonoše, Vrchlabí, malinká Romantická Chatička v Krkonoších

>Další fotky

Chatička je to malinká, ale dostačující, hned u obecního pěkného dětského hřiště. Všude na pěšky po rovince přitom na kopci a v přírodě. I vleky máte pár kroků 250 metrů po rovině. Kapacita chatky je 4 osoby, kuchyň s mikrovlnou troubou, toaleta, sprcha. Více k vybavení chatičky před rezervací.  Chatička je dvoupatrová a patří k ní i sauna. V zimě velmi dobře vytápěná velmi malá chatička s dostatečným množstvím teplé vody. Nemusíte se bát, že v zimě zamrznete.

Sem jezdí lyžovat mnoho lidí z Vrchlabí, je to blízko a ceny nejsou tak vysoké, jako směrem na Špindl.

Přečtěte si také co napsali lidé ubytovaní v této malé chatičce.

Rezervace.

Krkonoše, Vrchlabí, chata a chatička na lyžařském svahu Herlíkovice

    

>Další fotky

K dispozici jsou 2 chaty. Větší s kapacitou 20 osob. A menší chatička pro 5 osob která stojí samostatně hned vedle velké chaty. Nachází se přímo na lyžařském svahu Bubákov propojený obrovský lyžařský areál Herlíkovice 4 km za Vrchlabím směrem na Špindlerův Mlýn.  Soukromé parkování a Wifi zdarma.

K pronájmu je celá velká chata se 4 ložnicemi s 1 manželskou postelí a 2 nebo 3 samostatnými postelemi, 3 koupelny, 3 toalety, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a lyžárnou.

Dále je k pronájmu chatička pro 5 osob plně vybavená kuchyň s lednicí a mikrovlnou troubou, povlečení, koupelna – sprchový kout a toaleta.

Více informací o složení chaty či chatičky se dočtete před rezervací. 

Rezervace. 

Krkonoše, Kněžice, Chalupa v Krkonoších

 >Další fotky

Chalupa se pronajímá celá pro 12 osob s třemi ložnicemi, topení, krb, Wifi zdarma, sociální zařízení s vanou, pračka vybavená kuchyň s myčkou, lednicí ….Více k vybavení chalupy.

Velmi pěkné místo v přírodě blízko horského městečka Vrchlabí. Pár krůčků od Turistické jízdárny, kde vás i děti povozí na koních. Jen pár kroků od chalupy je restaurace s výbornou domácí kuchyní. Lyžařské vleky Kněžický vrch 300 metrů i 2 sedačkové lanovky, ski-areál Herlíkovice 2 km, Špindlerův Mlýn 15 km. Běžkařské tratě Vrchlabí a Benecka, napojení přímo u Chalupy.

Centrum dění Ve městě Vrchlabí najdete centrum dění. Konají se zde různé akce. V zimě jsou zde ledové sochy, solná jeskyně s hračkami pro děti (jako v létě v písku). Otevřený pěkný park u zámku kde sídlí městský úřad. A dřevěný betlém. Vše v centru Vrchlabí.

Přečtěte si co napsali lidé ubytovaní v Chalupě Kněžice. 

Rezervovat. 

Krkonoše, Lánov, ubytování v samostatně stojícím bungalovu, mobilním domě, nebo malém domku  Kemp

    

>Další fotky

Kapacita domů, mobilních domů nebo bungalovů je od 2 do 7 osob. Všechny mají vlastní sociální zařízení toaleta a sprcha, nebo vana Více o vybavení jednotlivých ubytování. Možnost ubytování v letním i zimním období vše vytápěné. Pro zimní období jsou v okruhu 17 km všechny Top ski areály Krkonoš. Do kempu jezdí zdarma skibus. V kempu najdete také dětské hřiště, v létě je zde možnost koupání v bazénu, trampolíny, tenis, volejbal, nohejbal, stolní tenis.

Polohou je tento kemp dobrý pro výjezd autem do Krkonošských oblastí, leží přímo u hlavní cesty na Vrchlabí. Naproti přes cestu je letiště Vrchlabí, které poskytuje vyhlídkové lety.

Přečtěte si co napsali lidé, kteří zde byli ubytováni.

Rezervace.

Potřebuješ poradit s výběrem dovolené, dopravou nebo ubytováním? Neváhej a požádej o radu profesinální cestovatele nebo ostatní čtenáře. Veškeredé rady jsou poskytovány nezávazně a zdarma. Zde můžeš vložit vlastní příspěvek do diskuze nebo žádost o radu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *