Malá chata na horách, letní i zimní dovolená, dobře vytápěné chaty. Krkonoše a Jizerské hory

Krkonoše, malá chata v okolí Mladých Buků

Krkonoše, Hrádeček u Trutnova, malá Chata Babeta

   >Další fotky.

Přestože je ubytování mimo velké oblasti návštěvnosti, není daleko od lyžařského areálu. Nedaleký lyžařský areál Mladé Buky poskytuje lanovku a vleky vhodné i pro děti. Před ním je prostorné obrovské parkoviště zdarma. Chata se nachází v těsné blízkosti Chalupy dřívějšího prezidenta Václava Havla. Chata má 3 ložnice a obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s mikrovlnou troubou, ledničkou, rychlovarnou konvicí, troubou,  TV s plochou obrazovkou, sprcha krbová kamna, free Wifi. Kapacita chaty je 7 osob. Více k vybavení Chaty Babeta.

Přečtěte si co napsali lidé, kteří se ubytovali v Chatě Babeta. 

Rezervace.

Krkonoše, Rudník, malá chatka MausHaus

   >Další fotky

Rudník se nachází pod obrovským lyžařským střediskem Černá hora u Jánských lázní. Kde najdete nejdelší kabinkovou lanovku v Čechách, ale také další propojené lanovky a vleky. Kapacita chatky je 10 osob. Chatka má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň se sporákem, mikrovlnou troubou, myčkou nádobí, lednicí, pračkou. Soukromé parkoviště a Wifi zdarma . Přečtěte si co napsali lidé ubytovaní v chatce Maus Haus.

Rezervace.

Potřebuješ poradit s výběrem dovolené, dopravou nebo ubytováním? Neváhej a požádej o radu profesinální cestovatele nebo ostatní čtenáře. Veškeredé rady jsou poskytovány nezávazně a zdarma. Zde můžeš vložit vlastní příspěvek do diskuze nebo žádost o radu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *