Malá chata na horách, letní i zimní dovolená, dobře vytápěné chaty. Krkonoše a Jizerské hory

Krkonoše, chalupa na samotě s dětským hřištěm, bazénem i saunou

Krkonoše, Buřany, Chalupa Sport s dětským hřištěm a bazénem i saunou

  >Další fotky

Chalupa Sport má kapacitu je 24 osob v 5 ložnicích. Dále nabízí  saunu, výčep piva, hernu, bezplatný wifi internet, topení, krb, TV, 6 sprch a toalety ….. Více k vybavení chalupy. 

Jablonec nad Jizerou, i když se název může zdát být velmi zavádějící, je součástí ochranného pásma Krkonošského národního parku. Chalupa leží ještě o trochu výš nad Jabloncem ve velmi malé horské vesničce Buřany. Přestože leží u cesty, je obklopena ze všech stran lesy. Je tudíž dobrým výjezdním místem na výlety do blízkých turistických destinací jako je Rokytnice nad Jizerou (6 km), Jablonci nad Jizerou (4 km).

Pro letní měsíce nabízí Chalupa Sport venkovní bazén s dětským hřištěm, zahradu s grilem. V přímém okolí procházky Františkovským údolím, Janatův mlýn (po dohodě možná prohlídka). Nedaleká farma Hucul (13 km) ve Vítkovicích pro vyjížďky i výuku na koních. Dále pak v stezky v Rokytnici nad Jizerou, například lanovkou na kopec tzv. Štumpovka kde si děti pohrají na dětském hřišti, odtud dále na vodopády Pančavy nebo k prameni Labe. U hotelu Starý Mlýn v Rokytnici najdete motokárovou dráhu. Dále Huťský vodopád, horské chaloupky a stezky, letní snowtubing. Delší výlet např. na rozhlednu Štěpánka (19 km). Pro cyklisty v Rokytnici nad Jizerou je Bikepark Rock-it-nice ve skiareálu u Horních Domků.

Pro zimní měsíce nabízí Chalupa Sport infra saunu, blízké ski -areály Rokytnice nad Jizerou (6 km), nebo jeden bližší ale menší ski- areál v Jablonci nad Jizerou (4 km).

Výčep piva (pivo nutné objednat předem) a vinotéka naplněna vínem, pro zpříjemnění večerů. Nebo venkovní koupací sud s ohřevem vody kamny na dřevo ponořenými uvnitř.

Přečtěte si co napsali lidé kteří se ubytovali v Chalupě Sport.

Rezervace.

Potřebuješ poradit s výběrem dovolené, dopravou nebo ubytováním? Neváhej a požádej o radu profesinální cestovatele nebo ostatní čtenáře. Veškeredé rady jsou poskytovány nezávazně a zdarma. Zde můžeš vložit vlastní příspěvek do diskuze nebo žádost o radu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *