Malá chata na horách, letní i zimní dovolená, dobře vytápěné chaty. Krkonoše a Jizerské hory

Krkonoše, prázdninový dům ve Velké Úpě

Velmi krásné místo se ski-areálem a v létě propojenými stezkami s Pecí pod Sněžkou a Horní Malou Úpou. Navrcholu Portášek najdete zdarma dětské hřiště Pecka. Kousek nad tímto hřištěm skrytá sjezdovka pro začátečníky, ale s nádherným výhledem. Odtud lze také příjemnou cestou (ne příliš prudký kopec) dojít na tzv. “Růžohorky“, což je první stanice lanovky na Sněžku.

Krkonoše, Velká Úpa, větší prázdninový dům pro Vaši dovolenou

   

Více obrázků…..

Tento prázdninový dům se nachází blízko Sněžky. Dům leží přímo u lanovky na Portášky, kde je v blízkosti i několik vleků. Lanovka je dostupná s lyžemi na nohou. Prázdninový dům má kapacitu 19 osob a pronajímá se samozřejmě celý. Zahrnuje 6 ložnic, TV plně vybavenou kuchyň s lednicí a mikrovlnou troubou, balkonem, topení i krbová kamna, bezplatné Wifi připojení a soukromé parkoviště.

Rezervovat.

Potřebuješ poradit s výběrem dovolené, dopravou nebo ubytováním? Neváhej a požádej o radu profesinální cestovatele nebo ostatní čtenáře. Veškeredé rady jsou poskytovány nezávazně a zdarma. Zde můžeš vložit vlastní příspěvek do diskuze nebo žádost o radu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *