Malá chata na horách, letní i zimní dovolená, dobře vytápěné chaty. Krkonoše a Jizerské hory

Na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš chalupa k pronájmu

Krkonoše, Paseky nad Jizerou, Chalupa pod Skalou

>Další fotky

Chalupa se nachází na kopci s krásným výhledem ze zahrady do hor. Tato oblast Paseky nad Jizerou je na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor. Chata má kapacitu Paseky nad Jizerou se nachází na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor. Chalupa má kapacitu 7 osob. Nabízí 3 ložnice, bezplatný Wifi internet, TV s plochou obrazovkou, koupelnu se sprchou vybavenou kuchyň s lednicí, mikrovlnou troubou …..

V létě pěší turistika a cyklistika. Zajímavé cíle pro pěší turistiku: rozhledna Štěpánka (9 km Kořenov), v Příchovicích (8 km) najdete rozhlednu Járy Cimrmana a krátkou dětskou stezku se zvířátky a hraním,  skalnatá cesta zvaná Lámanina vedoucí do malebného údolí řeky Jizery, Buďárka (cesta se značným převýšením), na které najdete muzeum, kostel i bývalou faru a horské rokytnické boudy atd. Blízká rekreační střediska Rokytnice nad Jizerou a Harrachov nabízejí další množství stezek a jiných turistických atrakcí, stejně jako velikých lyžařských ski – areálů.

Pro zimní vyžití mají Paseky nad Jizerou svůj vlastní menší skiareál se čtyřsedačkovou lanovkou a vleky lehkých i těžších obtížností, cvičné louky. Dále jsou od horní stanice lanovky 2 upravené běžkařské tratě okolo Bílé Skály k nejkrásnější rozhledně jizerských hor Štěpánce. Běžkařské tratě navazují na Krkonošskou lyžařskou cestu a Jizerskohorskou magistrálu.

Přečtěte si co napsali lidé kteří se ubytovali v Chalupě pod Skalou.

Rezervace.

Potřebuješ poradit s výběrem dovolené, dopravou nebo ubytováním? Neváhej a požádej o radu profesinální cestovatele nebo ostatní čtenáře. Veškeredé rady jsou poskytovány nezávazně a zdarma. Zde můžeš vložit vlastní příspěvek do diskuze nebo žádost o radu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *